A faluban eső után a közúton megáll a víz, befolyik a házakba és az udvarokba. Gyakran előfordul hasonló eset, ám eddig sem az önkormányzat, sem a közútkezelő nem tett semmit. Az utca egyik oldalán nincs, és a másik oldalon sem kielégítő állapotú a vízelvezető árok. Állítólag a legutóbbi felhőszakadás után a tűzoltókat is kihívták, de mire megérkeztek, addigra a víz nagy része már elszivárgott, így a tűzoltók szivattyúzás nélkül távoztak. A helyzet azért is aggasztó, mivel ez a bekötőút vezetné el a településen áthaladó 8-as főközlekedési út forgalmát egy esetleges baleset esetén.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!