Lehetőségek napja Sárváron

A Fiatalok a változásért! kezdeményezés az Ashoka nemzetközi nonprofit világszervezet 15 éve működő programja. A Flextronics, mint a program fő támogatója középiskolákból toborozta a 14 és 19 év közötti lelkes fiatalokat, hogy megvalósítják saját fejlesztésű projektjeiket. Munkájukhoz folyamatos segítséget biztosítanak. E program kapcsán rendezik a Lehetőségek napja elnevezésű rendezvényt Sárváron a Nádasdy várban július 28-án, szombaton. A kezdeményezés célja egy olyan rendezvény megszervezése Sárváron, melyen mindenki lehetőséget kap megmutatni tehetségét, kipróbálni magát- mondta el Simon Jakab főszervező.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!

A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek