A sárvári biciklisták nem tanulnak, és mindig felejtenek. Nem lehet inni még kerékpárral sem: ez nem megy az emberek fejébe. A rendőrök tegnap délelőtt és kora délután három helyi férfit igazoltattak Sárváron, akik kerékpárral közlekedtek. A velük szemben a helyszínen alkalmazott alkoholszonda mindhárom esetben pozitív értéket mutatott, ezért az ügyekben a Sárvári Rendőrkapitányság közigazgatási eljárást indított.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!