A városban zajló szennyvízberuházás kellemetlen része, hogy az ideiglenes burkolatok megnehezítik a közlekedést. A Petőfi utcában az Idősek Otthona lakói kifejezetten panaszkodnak: akik elektromos kocsival tudnak csak közlekedni, már többször felborultak. Tavaly májusban kezdődött Vasváron a csatornázási munka, a beruházás befejezésének végleges határideje a jövő év októbere. Az utak, utcák helyreállítását az önkormányzattal együttműködve végzik el. Az ideiglenes javítások csak átmeneti megoldások, és ez még jó ideig eltart, de ennek ideje alatt mindig jelezni kell az önkormányzat felé, ha az utcán a közlekedés nem biztonságos.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!