Körmenden találkoztak az LMP megyei szervezetének tagjai vasárnap. Az eseményen részt vett Szél Bernadett, az LMP országgyűlési képviselője, valamint Csiba Katalin, az ökopárt országos szóvivője is. A körmendi és celldömölki kórházi osztályok bezárása mellett a találkozó fő témája az oligarchák és az egyre többször tapasztalható gazdasági visszaélések voltak. Az LMP az utóbbi időben több alkalommal felemelte a szavát a földbérleti szerződésekkel és a kétes közbeszerzési pályázatokkal kapcsolatban. A párt a jövőben az országos ügyek mellett a helyi mutyikra is jobban figyelni fog.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!