A napokban delegáció utazott a Vas megyei városból a testvérvárosi szerződés aláírására a szlovén városba. A képviselőkből és köztisztviselőkből álló csoportot Bebes István körmendi polgármester vezette, aki részt vesz a 24 város uniós projekt működtetésében is. A testvérvárosok közös uniós pályázatokat nyújtottak be és nyertek el több százezer eurós értékben. A körmendi Várkert megújítása, a muraszombati park átépítése és funkcióbővítése már ezzel a támogatással történik.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!