Nagytevelre érkezett a Mária Rádió gyalogos zarándoklata, amely Celldömölkre tart a Mária úton, Nagyboldogasszony ünnepére. A gyalogos zarándoklat 22 fővel indult el augusztus 7-én a budapesti Szent Anna kápolnából. A Pápától tíz kilométerre fekvő faluban, Nagytevelen a Mária Rádió elnöke, dr. Szabó Tamás szólt a hívekhez. A rádió vezetője szerint a magyarok „elkezdtek ez ég fele nézni”. Véleménye szerint Magyarországnak csak akkor van jövője, ha újra keresztény ország lesz, s a haza népének gondolkodása megváltozik. A magyar "el camino" várhatóan estére érkezik meg Celldömölkre.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!