Vas megyei vezető posztból került a Győr-Moson-Sopron megyei rendőr-főkapitányi beosztásba dr. Takács Tibor dandártábornok 2010. októberében. Most újabb feladatokat kap, ezúttal Budapesten. A belügyminiszter szeptember elsejével bűnügyi főigazgatónak, országos rendőrfőkapitány-helyettesnek nevezte ki dr. Takács Tibort, aki korábban Körmend rendőrkapitánya volt, nevéhez köthető a közigazgatási szolgálat megalakítása és a Vas megyei rendőrfőkapitányt is helyettesítette. Az új országos rendőrfőkapitány-helyettes otthon van az erősportokban is.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!