Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere avatta fel hétfőn a Rábaparti Kft. új gépjárműszerelő-csarnokát és vizsgabázisát Szombathelyen. A csaknem 130 millió forintos fejlesztés a Nyugat-dunántúli Regionális Operatív Program telephely-fejlesztési pályázatának támogatásával valósult meg, amely a beruházás 50 százalékát teszi ki. Balog Zoltán sikertörténetnek nevezte a száz százalékban magyar tulajdonban lévő Rábaparti Kft. történetét, amely magyar tőkéből, magyar munkaerővel, a magyar emberek javát szolgálva, küzdelmeken és nehézségeken át folyamatosan fejlődött, élő példájaként annak, hogy Magyarországon egy vállalkozás tisztességes munkából is meg tud élni – írja az mno.hu. A cég éves árbevétele ma már meghaladja az évi 5 milliárd forintot. A szombathelyi Claudius Ipari Parkban lévő, 530 négyzetméter alapterületű új szervizcsarnok és vizsgabázis a legkorszerűbb diagnosztikai berendezésekkel rendelkezik.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!