Vitték volna a fémet

Állampolgári bejelentés érkezett a rendőrség ügyeletére, miszerint az egyik nemesrempehollósi telepen gyanús személyek tartózkodnak. A helyszínre érkező járőrök cselekményük közben tetten értek egy rumi és egy vasvári férfit, akik nagyobb mennyiségű fémet kíséreltek meg eltulajdonítani. A rendőrök az elkövetőket előállították és gyanúsítottként kihallgatták. A Körmendi Rendőrkapitányság az ügyben büntetőeljárást indított.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!

A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek