A Nyugat-dunántúli Operatív Program pályázatának segítségével megújult és kibővült a Jáki Nagy Márton Általános Iskola. A korábbi tíz tanterem négy újabbal bővült, amely lehetőséget ad a „szükségtermek” megszüntetésére. A meglévő épületrészek felújítása mellett az iskolaudvar is megújul, 21. századi feltételek között várja a jáki iskolásokat. A beruházás záróünnepségén augusztus 31-én beszédet mond többek közt dr. Hende Csaba, honvédelmi miniszter és Kovács Ferenc, a Vas Megyei Közgyűlés elnöke.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!