Szerdán kihirdették az idei felsőoktatási pótfelvételik ponthatárait, melyek általában 240 és 350 között mozogtak a mostani eljárás során. A Savaria Egyetemi Központban 4 képzésen hirdették meg a lehetőséget, ebből 37 alap- és felsőfokú szakképzés, és 39 mesterképzési szak. A rendes felvételin eddig 917-an nyertek felvételt, ehhez a létszámhoz szeptembertől további 131 diák csatlakozhat. Ők kizárólag költségtérítéses képzésben vehetnek részt. A most felvett hallgatók levélben, illetve SMS-ben értesülnek a döntésről, de a tanulmányi hivatalban is az érdeklődők rendelkezésére állnak - tájékoztatott Dr. Czetter Ibolya rektor-helyettes.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!