Egy szentgotthárdi férfi Suzuki típusú személygépkocsival közlekedett tegnap kora délután a 8-as számú főúton Rönök felől Ausztria irányába, amikor Rábafüzes térségében egy magáningatlanra történő bekanyarodása során nekiütközött a védett úton, szabályosan közlekedő, osztrák állampolgár által vezetett Ford típusú gépjárműnek. Az ütközés során az elsődleges orvosi vélemény szerint két fő könnyű sérüléseket szenvedett. Az ügyben a Körmendi Rendőrkapitányság szabálysértési eljárást indított.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!