Szeptember 18-án, kedden este 6 órától őszeleji szomszédolás címmel a Nagy Gáspár Kulturális Központ beszélgetésre hívja és várja szomszédait: a Vasvári Pál és Béri Balogh utca lakóit. Az intézmény Tretter Termében a nyári rendezvények tapasztalatiról és a személyes nyári élményekről válthatnak szót és láthatnak képes prezentációt a szomszédok. Emellett tájékoztatót hallhatnak az őszi-téli közösségi közművelődési lehetőségekről, és megtekinthetik az aktuális kiállításokat is.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!