Sárváron a TDM, vagyis a turisztikai desztináció menedzsment vette át a városi turizmus irányítását tavaly. Ezen a nyáron ők látták el fontos információkkal a belföldi és külföldi turistákat. A TDM feladatai a nyár végével nem érnek véget. A belföldi turizmust szeretnék még jobban fellendíteni, ennek egyik fontos eleme lehet az a turisztikai weblap, melyet a szervezet készíttet. A honlap már az adatgyűjtés stádiumában van, várhatón egy-két héten belül elkészül az a verzió, amely már feltölthető, és akkor elkezdődhet az érdemi munka, azaz: a belföldi vendégek Sárvárra csábítása.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!