Nyílt napra várják az érdeklődőket a Siketek és Nagyothallók Országos Szervezetének szombathelyi székházában. Szerdán a Szelestei utcai irodában jelnyelvi bemutatót is szerveznek, de a találkozón az októberben induló jelnyelvi képzésről is adnak tájékoztatást. A SINOSZ Vas megyei szervezete koordinálja az 50 órás tanfolyamot, ami az első lépés ahhoz is, ha valaki jelnyelvi tolmács szeretne lenni – mondta el a Nyugatnak Fazekas Viktória megyei titkár.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!