2011 végén Vas megyében az egyéni vállalkozások 60 százaléka működött nyereségesen, ami magasabb, mint az előző évben. Ez országos szinten is kiemelkedő arány – tájékoztat a NAV Vas Megyei Adóigazgatósága. A megyében működő egyéni vállalkozók létszáma meghaladta az egy évvel korábbit, bevételük és költségük is növekedett. Az eredményesség növekedése miatt a vállalkozók több adót is fizettek be a büdzsébe, összesen több mint fél milliárd forintot.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!