Három SZAK-arany a Nyugat-dunántúli regionális ranglistaversenyen. A hétvégén Mosonmagyaróváron rendeztek Nyugat-dunántúli regionális asztalitenisz versenyt. A Szombathelyi Asztalitenisz Kör versenyzői a felnőtt és ifjúsági számokban nem vettek részt. A serdülő egyéni és páros számban Ihász Máté aranyérmet nyert. Párja, Soós Barnabás egyéniben 3. lett, és saját korcsoportjában, az újoncok között ő lett a legjobb. Pungor Bálint és Márczi Krisztofer serdülő párosban szerzett egy bronzérmet. Rónafalvi Petra pedig egy második- és két harmadik hellyel tért haza.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!