Ma este tanácskozott az MSZP szombathelyi szervezete. Úgy döntöttek, hogy a 2014-es országgyűlési választásokra készülve dr. Nemény András megyei elnököt választják meg Szombathelyt és a környékbeli 11 települést magába foglaló 1. választókerület választókerületi felelősének. Ez a döntés egyben azt is jelenti, hogy valószínűleg Nemény lesz az MSZP szombathelyi képviselőjelöltje. Nemény jelenleg is parlamenti képviselő.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!