Jótékonysági est volt a Simon István Utcai Általános Iskolában. 25 éves jubileumát tartotta az intézmény a héten. Ez alkalomból volt tanítványok mondták el, hogy mit kaptak az iskolától, hogyan élnek az élet különböző területein. Az ünnepi hét lezárásaként ma este 19 órától jótékonysági estet tartanak az iskolában, ahová szülőket, egykori tanítványokat és kollégákat is várnak. Az est központi gondolata a köré épül, hogy együtt közösen mit tudnak tenni az iskoláért. A bevételből informatikai eszközöket vásárolnak majd - tájékoztatott Takács Imréné intézményvezető.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!