A szervezőket is meglepte, hogy mennyire tetszik a látogatóknak a szombathelyi Arborétum Ökoturisztikai központjában az Erdők hete alkalmából október elején megnyílt, Mókusok és madarak étterme elnevezésű kiállítás. A szervezők az őszi szünet idejére féláras kedvezményt hirdettek a családoknak. A héten egyébként csak csütörtökön délután lesz zárva az Arborétum. A számtalan játéklehetőség mellett az interaktív kiállítást is véleményezhetik a látogatók. Ha bármelyik kiállított tárgy vagy kép mellé odahelyezik a „Tetszik” feliratú matricát, akkor akár egy madáretetőt is nyerhetnek a szerencsések - tudtuk meg Szendi Zsuzsanna ökoturisztikai vezetőtől.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!