A VASIVÍZ Zrt. hálózati karbantartási munkákat végez, ezért ma 8 és 14 óra között szünetel a vízszolgáltatás Szombathelyen, a Bem J. u. 6. és 18. szám, valamint a Váci M. u. 63. és 62 szám közötti szakaszokon. Kenéz, Pecöl, Megyehíd és Bozzai településeken ugyancsak nem lesz víz ebben az időszakban. A társaság tájékoztatása szerint a szolgáltatás újra indulása után a víz elszíneződése várható, mely az egészségre ártalmatlan.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!