Egyre többen keresték fel az elmúlt napokban a budapesti temetőket, szerdán körülbelül 150 ezren emlékeztek szeretteikre a fővárosi sírkertekben - közölte a Budapesti Temetkezési Intézet Zrt. szolgáltatási igazgatója csütörtökön, mindenszentek napján az MTI-vel. Tóth Gábor tájékoztatása szerint a szerdai forgalom közepesnek mondható, és ha az időjárás nem változik - Budapesten ugyanis reggel óta szakad az eső -, csütörtökön sem várható túl magas. Hozzátette, időjárástól függően nagyságrendileg egymillió megemlékezővel számolnak a fővárosi temetőkben az ünnepek alatt. Rendkívüli esemény mindezidáig nem történt - mondta a szolgáltatási igazgató. Vasárnapig a fővárosi temetők reggel 7 órától este 8-ig látogathatók.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!