Figyelmeztető előrejelzést adott ki három nyugat-magyarországi megyére az Országos Meteorológiai Szolgálat a várható esőzés miatt. A Nyugat-Dunántúlon területi átlagban 20 milliméter körüli vagy azt meghaladó mennyiségű csapadék hullhat - közölte az OMSZ. A figyelmeztetés Vas, Zala és Győr-Moson-Sopron megyére érvényes. Az OMSZ szerint kedden nagyrészt erősen felhős lesz az ég, délutántól szakadozhat fel tartósabban a felhőzet.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!