A Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóságon hétfőn úgynevezett elsőtiszti kinevezéseket adtak át, és megtartották a tiszti fogadalomtételt is. Az Igazgatóság vezetői állományának jelenlétében ketten vették át tiszti kinevezésüket Kampel Oszkár tűzoltó ezredes, igazgatótól, aki sok sikert kívánt további munkájukhoz – olvasható a katasztrófavédelem honlapján. Tűzoltó hadnagy rendfokozatot kapott Biczó Lajosné, a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság munkatársa, valamint Zsalvai Zsuzsanna, a Vasvári Katasztrófavédelmi Iroda irodavezetője.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!