Ünnepélyes pillanatokkal kezdődött a legutóbbi képviselő-testületi ülés Vasváron: Kovács Tilda polgármester és Harangozó Bertalan kormánymegbízott aláírta a járási hivatal kialakításáról szóló megállapodást. Később – többek között – arról is döntést született, hogy a múzeumalapító Németh Antal helytörténeti gyűjteményét a város átveszi és tovább működteti. A város vezetője elmondta: örömteli, hogy január 1-jétől Vasvár járási központként működhet tovább, és hogy a Vasi-Hegyhát falvai kivétel nélkül ehhez a járáshoz tartoznak majd.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!