Halaszthatatlan szennyvízcsatorna-rekonstrukció miatt útszűkületre, forgalomkorlátozásra kell számítani hétfőtől a Rohonci út Deák Ferenc és Magyar László utca közötti szakaszán. Az autósok csak egy sávot használhatnak a belváros felé, az ellenkező irányú forgalmat pedig elterelik. A buszokat is érinti a forgalmi rend változása. Várhatóan december 15-ig az Olad irányába közlekedő járatok nem érintik az Autóbuszállomás, Petőfi Sándor utcai, valamint a Haladás pálya megállóhelyeket. A Bartók Béla 37. előtt viszont ideiglenes megállót alakítanak ki. Csúcsidőben a korlátozás komoly fennakadásokat okozhat a környéken.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!