A szombathelyi Zsidó Fesztivál keretében rendezték meg az Egy házban az egyházzal rendezvénysorozat második beszélgetését, ahol a történelmi egyházak képviselői mondták el gondolataikat az antiszemitizmusról. A beszélgetés vágatlanul itt hallgatható meg. A kerekasztal beszélgetés részvevői: Merkli Ferenc (Római Katolikus Egyház, Szombathelyi Egyházmegye), Gregersen-Labossa György (Szombathelyi Evangélikus Egyházközség), Jakab Bálint (Szombathelyi Református Gyülekezet), Márkus Sándor (Szombathelyi Zsidó Hitközség) és Hamza István, Szombathely Város Jólléti Alapítványa képviseletében. A házigazda Grünwald Zsolt volt.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!