Szombathely közgyűlésének határozata alapján a Távhőszolgáltató Kft. azokban az esetekben, amikor a felhasználók írásban bejelentik, hogy a 2011/2012. évi költségelosztásra vonatkozóan a költségelosztós cég ellen jogorvoslattal éltek, a jogorvoslati eljárás jogerős lezárásáig nem számít fel sem kamatot, sem költséget. A felhasználói bejelentések határideje november 30. Amennyiben a jogorvoslati eljárás eredményeként megállapítják, hogy a költségelosztó számla kiállítása jogszerű volt, úgy a felhasználó köteles megfizetni az esedékesség időpontjától a tőketartozást, valamint a tőketartozás után járó költségeket és kamatot is.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!