Ötvenezer ingyenjegyet ajánlott fel a 2014-es brazíliai labdarúgó-világbajnokság mérkőzéseire a szociálisan rászorulóknak és indiánoknak a nemzetközi sportági szövetség. Jerome Valcke FIFA-főtitkár szerdán ünnepélyesen átadott egy jelképes, nagy méretű stadionbelépőt Aldo Rebelo brazil sportminiszternek Sao Paulóban, hangsúlyozva, hogy segíteni szeretnének a nehéz helyzetben lévő futballrajongóknak. Valcke korábban már bejelentette, hogy a stadionépítéseken dolgozó 2200 munkás fejenként két ingyenjegyet kap a vb-re.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!