Szombathelyen az MMIK-ban ma 18 órától emlékeznek az elmúlt évtizedre a LOGO jelenlegi és korábbi munkatársai is. Borsos László szolgálatvezető elmondta, hogy az ünnepségen az Ifjúsági Ponthálózat által delegált jelölteket díjazzák és adják át az év önkéntese elismeréseket. Egy közelmúltban elnyert két éves TÁMOP pályázatból finanszírozzák a szolgálat alaptevékenységét, valamint a programjaikat. Ilyen többek között a Mentatanya, az Átjáró zenei tehetségkutató vagy az Aludj máskor – 24 órás ifjúsági vetélkedő is. A ma esti születésnapi ünnepségen egyébként számos program szórakoztatja majd a résztvevőket.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!