Holnap délután 4 órára várják a település lakosait a Fő térre, hogy feldíszítsék a város karácsonyfáját, és ünnepi hangulatot teremtsenek. Kísérőikkel várják mindazokat a kicsiket és nagyokat, akik még hisznek a karácsonyi csodákban. A karácsonyfát a városlakók gömbdíszeivel díszítik fel, ezért azt kérik, hogy egyet mindenki hozzon magával. Az ünnepi hangulatról, süteményekről, forralt borról, meleg teáról a szervezők gondoskodnak.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!