A békemenetet is szervező Civil Összefogás Fórum és más civilszervezetek egy kampánykiadványt juttattak, juttatnak el a háztartásokhoz. A Magyar Szolidaritás Mozgalom felháborítónak tartja, hogy százmilliókat képesek egyes „civil” szervezetek költeni lejárató-kampányokra. Ezért arra kéri az állampolgárokat, hogy ne dobják el a Tény című kiadványt, hanem juttassák el címére, vagy az interneten meghirdetett gyűjtőhelyek egyikére. A papírgyűjtésből befolyt összeget a Szolidaritás jótékony célra - ételosztásra fogja fordítani. Szolidaritás Mozgalom Vas megyei szervezete a megyében Szombathelyen a Csaba utca 8. szám alatt, és Vasváron a Győrvári ut 24/A alatt lévő telephelyen külön gyűjtő konténerben gyűjti a kiadványt.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!