A szombathelyi Horvát nemzetiségi önkormányzat vasárnap, december 16-án rendezi meg hagyományos Karácsonyi ünnepélyét a Kisfaludy Sándor utca 1. alatti színházteremben délután 3 órai kezdettel. A műsorban fellép a Mesevár óvoda horvát csoportja, a Váci Mihály Általános Iskola valamint a Reményi Sándor Evangélikus Iskola horvát tagozata is. A műsort színesíti még a Savaria Szimfonikus Zenekar fúvós együttese valamint az a házigazda Djurdjice énekkar és a Szombathelyi Tamburások együttese is. Valamennyi Szombathelyen élő horvát származásút és kisgyermekeiket várják a rendezvényre.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!