A Magyar Vöröskereszttel és az Országos Vérellátó Szolgálattal közösen hatodik alkalommal rendez a MÁV Vasutas Véradónapot. Hagyományosan december második hetének péntekén a vasutasok, az utasok és a civil lakosság összefogását, szolidaritását jelképezve az ország több vasútállomásán bárki adhat vért, aki önzetlen segítséget szeretne nyújtani ismeretlen embertársainak. Budapest és több vidéki nagyváros mellett Szombathelyen is várják az önkénteseket. Segítségükért jelképes ajándékként szaloncukorcsomagot kapnak a véradók. Kenedli Csilla, a Vas Megyei Vöröskereszt vezetője arra hívta fel a figyelmet, hogy, aki segíteni szeretne, feltétlenül hozza magával személyigazolványát, valamint TAJ-és lakcímkártyáját.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!