Szlovákia minden negyedik lakosa hisz abban, hogy 2012. december 21-én bekövetkezik a világvége - derült ki a TNS Slovakia közvélemény-kutató ügynökség által kedden közzétett felmérés eredményeiből. A megkérdezettek 71 százaléka úgy vélekedett, hogy ha az apokaliptikus vízió mégis valóra válna, bizonyára a mennyországba jutna. Ellenkező nézete - azaz, hogy halála után esetleg a pokolban végezné - csupán a megkérdezettek egyharmadának volt.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!