A Magyar Diáksport Szövetség 25 éves jubileuma alkalmából az elmúlt negyed évszázad során kiemelkedően teljesítő sportszakembereket és intézményeket ismerték el a közelmúltban Budapesten, a Parlament Vadász termében tartott ünnepségen. Szombathelyről a városi és megyei diáksport elnökök: Dancs István és Kővári József vehettek át emlékplakettet. Az ünnepségen az elmúlt évek 15 legeredményesebb iskoláját is díjazták, köztük volt a Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium is – tájékoztatott Károlyi Frigyes igazgató.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!