2,1 millió forintból felújították a Szent István parkban, a Kálvária alatt lévő nyilvános játszóteret. A szép környezetben lévő létesítmény az egyik kedvenc helye a közeli óvodásoknak és a szüleikkel érkező gyerekeknek. A játszótéren azonban sok mindent megrongáltak az elmúlt 10 évben, és a játékok egy része is elhasználódott – mondta el a Nyugatnak a körzet képviselője, Lazáry Viktor. Az alpolgármester arról is tájékoztatott, hogy a kerítés és a növényzet is megújult a játszótéren.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!