A karácsonyi ünnepek miatt növelte csomagkézbesítői kapacitásait a Magyar Posta, amely a hétvégén és december 24-én délelőtt is kivisz csomagokat - tudatta a posta pénteken az MTI-vel. A közlés szerint az ünnepek miatt a feladott csomagok száma két-, két és félszerese az átlagosnak. Az emelkedés elsősorban az interneten keresztül vásárolt termékek ugrásszerű növekedésének köszönhető. A kapacitást azért növelték meg, hogy a 2012. december 20-áig rendszerbe került csomagokat karácsony előtt kézbesíthessék. A nagyobb városokba szóló küldeményeket december 21-én, pénteken is fel lehet adni karácsony előtti kézbesítéssel, ehhez a szombati kézbesítési különszolgáltatást kell igénybe venni - közölte a posta.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!