Egy 17 éves fiatalembert gázolt halálra a vonat kedd délután Kőbányán - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálatának ügyeletese az MTI-vel. Kovács Viktória tájékoztatása szerint feltehetőleg baleset történt. A Mávinform közölte, hogy a gázolás miatt a Budapest-Szolnok-Debrecen-Záhony vasútvonalon átlagosan 10-15 perces késések várhatók. A rendőrségi helyszínelés végéig - várhatóan este hét óráig - az említett szakaszon egy vágányon közlekednek a vonatok - tették hozzá. (Forrás: MTI)
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!