Bántalmazhatták a kaposvári börtönben Szita Bence mostohaanyját – így tudja a kapos.hu. A hírportál arról számol be, hogy emiatt átszállították a nőt a szombathelyi büntetés-végrehajtási intézetbe. Itt ugyanis jobban tudják garantálni a nő biztonságát. Az ügyben egyébként még tart a nyomozás. Január elején megtörténtek a szembesítések, de ezek nem vezettek eredményre. Az igazságügyi orvos szakértői vélemény is elkészült. A meggyilkolt 11 éves kaposvári kisfiú mostohaanyja és a két másik gyanúsított továbbra is tagadja a bűncselekmény elkövetését.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!