Ma délután tizedik gyermekük megszületése alkalmából Kemenespálfán Vass Józsefné Gyöngyit és férjét köszönti V. Németh Zsolt vidékfejlesztési államtitkár, Kovács Ferenc a Vas megyei közgyűlés elnöke, Tuczainé Régvári Marietta, az Egyházmegyei Karitász igazgatója, valamint Biczó Péter, a falu polgármestere. A tizedik gyermekként született kisfiú, Vass Gábor már hét hetes, és jó egészségnek örvend. A karitász már egy éve segíti a családot élelmiszerrel, pelenkával. Az anyuka a szervezetnek legutóbb azt mondta, nagyon sok mindenük megvan, csak nagy edényekre lenne szükségük.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!