A Jurisics-vár Művelődési Központ és Várszínház 2013-ban is megrendezi a hagyományos Művészeti Szemlét a kőszegi és városkörnyéki általános - és középiskolai tanulók részére. Az idei évben is a Jurisich Miklós Gimnázium díszterme és a Béri Balog Ádám Általános Iskola tornacsarnoka ad otthont a rendezvénynek. A szemlét március elején tartják, amelyre azokat a gyerekeket várják a szervezők, akik az iskolánként megrendezett elődöntőkön a legjobban szerepeltek. A Művészeti Szemlét március 14-én a legjobb produkciókból összeállított ünnepi gálaműsor zárja, mely egyben a Nemzeti Ünnep műsora is lesz.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!