Pénteken este az egyik répcelaki parkolóban egy, a földön fekvő nicki férfit szállíttattak kórházba rendőrök, megóvva őt a kihűlés veszélyétől. Ugyancsak rendőrök segítettek Jánosházán mára virradóra egy padon fekvő fiatal nőnek is, akit szintén kórházba szállíttattak. A Vas Megyei Rendőr-főkapitányság felhívja a figyelmet, hogy krízishelyzetben lévő személy esetén értesítsék a mentőszolgálatot, szükség esetén pedig hívják a 107-es, illetve a 112-es segélyhívó telefonszámot.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!