Hetente egyszer tartanak angol órát Szombathelyen, az Utolsó Napi Szentek gyülekezeti házában a mormon misszionáriusok. A jelenleg négy amerikai fiatalember, akik a vasi megyeszékhelyen szolgálnak, önkéntes szolgálatot végeznek akkor, amikor minden héten, kedden este 6 órától megtartják ezeket az összejöveteleket. Itt nincs szó a vallásról, mindenféle témát érintve, főként a beszédközpontúságra koncentrálva tartják az órákat, különböző előképzettségű csoportoknak – mondta el Carson Elder.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!