Egész éjjel dolgoztak a Magyar Közút munkatársai a megye úthálózatán, a tegnapi havazás, majd az éjszakai mínuszok miatt az útfelületek síkossá váltak, ezeket kellett helyenként sóval, helyenként pedig zúzalékkal leszórniuk. Jelenleg is dolgoznak még néhány helyen, a többi között Nárainál, Velem környékén, Horvátzsidánynál, Répcelak térségében, Káldnál valamint Hosszúperesztegnél. A Közút Vas megyei ügyeletének tájékoztatása szerint az utak járhatóak, de mindenki óvatosan közlekedjen.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!