A Megyei Művelődési és Ifjúsági Központ óvodás és általános iskola alsó tagozatos gyerekek számára farsangi népszokások-disznóvágás témával pályázatot hirdetett a Gasztronómiai Fesztivál alkalmából. Baki Orsolya szervező rádiónknak elmondta: az alkotásokat február 4-ig várják, azok bármilyen technikával készülhetnek. Hozzátette, a legjobb rajzokat értékes díjjal fogják jutalmazni, de hogy mik lesznek a nyeremények azt csak február 9-én a kiállítás megnyitóján árulják majd el. Az MMIK hasonló kezdeményezései eddig mindig nagyon népszerűek voltak, így most is több mint 100 rajzot várnak. Baki Orsolya hozzátette, minden beérkezett alkotást kiállítanak.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!