Január végén a Szombathelyi Egyházmegye több településén bekapcsolódtak a hívek az ökumenikus imahét programjába. Nemcsak Szombathelyen, hanem Jánosházán és az Őrségben is megszervezték a keresztény felekezetek közös imaóráit. A héten is folytatódnak a találkozók. Ma a kemenespálfai Nagyboldogasszony-templomban a szertartást Bodorkós Imre jánosházi plébános vezeti, majd igét hirdet Németh Tamás celldömölki református lelkész.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!