A tavalyi sikeren felbuzdulva idén is megrendezi a Szombathelyi Civil Kerekasztal és az AGORA Szombathelyi Kulturális Központ a vidám télbúcsúztatót. Húshagyó kedden délután színpadi produkciók, jelmezes felvonulás, kiszebáb készítő verseny mellett versenyszerű megmérettetésre készülhetnek a maskarába öltözők. A szervezők az összes szombathelyi óvodát, általános és középiskolát megkeresték korábban, akik a felvonulásban, a jelmezes futóversenyben vagy a színpadi produkcióba egyaránt beneveztek. De ha farsang, akkor a fánksütő verseny sem maradhat el.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!