Idén kilencedjére rendezték meg az Oladi Simon István Utcai Általános Iskolában azt a városi szintű kétfordulós matematikaversenyt, melynek eredményhirdetését ma délután fél 3-kor tartják. Az immár hagyományos megmérettetésre 3., 4., 5., 6., és 7. osztályos tanulók jelentkezhettek egyéni és csapat kategóriában. Az első három helyezést elérő versenyzők ma ünnepélyes eredményhirdetésen vehetik át jutalmukat.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!